כל הדרכים ללכוד חולדות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

גילתם חולדות בבית או בגינה? מכיוון שחולדות מזיקות ומסכנות אתכם – בכל זאת, הן גם עלולות להעביר מחלות וחלקן גם נושכות, קיימת חשיבות גבוהה לפעול במהרה על מנת ללכוד אותו.
הפעולה הראשונה אותה מומלץ לבצע, היא ליצור קשר עם לוכד חולדות מנוסה ומקצועי, אשר מחזיק בידע ובכלים שיאפשרו לו ללכוד את החולדות בצורה יעילה.
לוכד החולדות יוכלו להשיג את המטרה באמצעות מספר דרכי פעולה שונות:

לכידת חולדות באמצעות מלכודות

כאמור, הדרך היעילה ביותר להיפטר ממטרד החולדות היא להזמין לוכד חולדות מקצועי ומנוסה, אשר עושה שימוש במלכודות ייעודיות ויעילות.
ישנם סוגים שונים של מלכודות, אשר חלקן נחשבות להומאניות יותר וחלקן להומניות פחות – כאשר, ניתן לבדוק מול הלוכד באלו מלכודות הוא עושה שימוש במסגרת עבודתו. יש לקחת בחשבון, שהליך הלכידה יכול לקחת זמן, בעיקר במקרים בהם מדובר על אזורים מרובי חולדות. 

הדברה אלקטרונית

מדובר בטכניקת הדברה חדשנית יחסית במסגרתה, עושים שימוש במכשיר אלקטרוני מתקדם, או במלכודות אלקטרוניות ייעודיות. המכשיר מפיק רעש אשר אמור להרחיק חולדות ומכרסמים בכלל מאותו האזור.
יש לקחת בחשבון, שבמקרה של חולדות, השיטה הזו לא תמיד תתאפיין ביעילות גבוהה. 

שימוש ברעל ייעודי

דרך נוספת באמצעותה ניתן להדביר חולדות היא על ידי שימוש ברעל – לרוב, מבוצע על ידי שימוש בפיתיונות ייעודיים אשר מכילים את אותו הרעל – כאשר, חולדה אשר תאכל את אותו פיתיון תמצא את מותה תוך מספר ימים. כאמור, גם לשימוש ברעל יש את החסרונות שלו (בעיקר אם השימוש לא מתבצע בצורה מקצועית), כאשר, הרעל עלול לסכן גם בעלי חיים אחרים ולא רק את החולדות והעכברים.

בחירת מדביר מקצועי ומנוסה

כאמור, יש לא מעט שיטות באמצעותן ניתן להיפטר מחולדות, כאשר, חלק מהשיטות נחשבות לבעלות יעילות גבוהה יותר ואחרות נחשבות ליעילות מעט פחות.
בכל מקרה, המפתח ליעילות הלכידה, נעוץ בלוכד עצמו – כאשר, במידה ומקפידים לבחור בלוכד מנוסה ומקצועי אשר יודע להתאים את שיטת העבודה לתנאי השטח, דבר זה יתווה את הדרך להיפטר מהחולדות בצורה היעילה והמהירה ביותר האפשרית. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:
אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

Medical malpractice, personal injury lawyer. Health and Law concept, overhead
עריכת דין ומשפטים

רשלנות רפואית תסמונת X שבור

תסמונת ה-X השביר היא הפרעה גנטית הגורמת למוגבלות אינטלקטואלית ולבעיות למידה. זהו הגורם הידוע ביותר של גנים בודדים לאוטיזם. אנשי מקצוע רפואיים נדרשים לידע ברמה

קרא עוד »
הכל לבית

מאוורר תקרה עם שלט

כמו כל מכשיר מודרני אחר, מאוורר תקרה אפשר לרכוש עם שלט רחוק שנותן לנו לשלוט על מגוון אפשרויות ההפעלה של המאוורר. אפשרות זאת מומלצת גם

קרא עוד »
דילוג לתוכן