מה ההבדל בין סוגי המזונות שאפשר לקנות לכלבים?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

כיום, בחירת מזון עבור הכלבים שלנו, הפכה למשימה שאינה פשוטה. בשוק אין ספור סוגי מזונות, אך ההבדלים ביניהם לא ידועים לנו. לשם כך, באנו לעשות לכם קצת סדר בבלאגן. מה ההבדל בין סוגי המזונות שאפשר לקנות לכלבים? קדימה, בואו נתחיל.

בבחירת אוכל לכלבים שלנו, עלינו לדאוג כי הכלב יקבל חלבון, סיבים תזונתיים, ויטמינים, שומנים ועוד. כאשר אנו באים לחפש אוכל לכלבים, המדפים מלאים בסוגי מזונות שונים, שלרוב מסווגים למזון רגיל, פרמיום, וסופר פרמיום. מה ההבדל ביניהם? בואו נמשיך.

רגיל, פרמיום וסופר פרמיום

כאמור, אוכל לכלבים מסווג לאוכל רגיל, פרמיום וסופר פרמיום. ההבדל ביניהם מתבטא ברכיבים של המזון ובאיכותם, לרבות אחוזי העוף, בשר או דג המרכיבים את המזון, ערכיו התזונתיים של המזון, לרבות אחוזי שומן וכמות החלבון, ולבסוף מחיר המזון.
ישנה חשיבות רבה לבחור באוכל לכלבים המוכר בשוק, אשר לו תו תקן, ולבדוק את התאמתו של המזון לכלב.

על רגל אחת – מה ההבדל בין סוגי המזונות שאפשר לקנות לכלבים

כיום ישנם לא מעט סוגי אוכל לכלבים בשוק, כך שבחירת אוכל לכלבים, הפכה למשימה שאינה פשוטה. ההבדלים בין סוגי המזונות טמונים ברכיבים המרכיבים את המזון, וכן באיכותם. בחרו באוכל מוכר, בעל תו תקן.

אהבתם את הכתה? >> papi.org.il

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:
אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

Medical malpractice, personal injury lawyer. Health and Law concept, overhead
עריכת דין ומשפטים

רשלנות רפואית תסמונת X שבור

תסמונת ה-X השביר היא הפרעה גנטית הגורמת למוגבלות אינטלקטואלית ולבעיות למידה. זהו הגורם הידוע ביותר של גנים בודדים לאוטיזם. אנשי מקצוע רפואיים נדרשים לידע ברמה

קרא עוד »
הכל לבית

מאוורר תקרה עם שלט

כמו כל מכשיר מודרני אחר, מאוורר תקרה אפשר לרכוש עם שלט רחוק שנותן לנו לשלוט על מגוון אפשרויות ההפעלה של המאוורר. אפשרות זאת מומלצת גם

קרא עוד »
דילוג לתוכן