רישום אמ"ר – מה שאתם צריכים לדעת על אישורי אמ"ר.

תוכן עניינים
יעל גולדמן

עורכת תוכן ראשית

אישור אמ"ר נותן לבעליו, היבואנים והיצרנים של הציוד הרפואי, את הרישיון להעברת הציוד לשטחי ישראל.
האישור נוצר לשם פיקוח והבטחה כי הציוד הרפואי המיובא לישראל ונמצא בשימוש פרטי או ציבורי מאושר ומפוקח ע"י גוף רשמי ובעל כל הדרישות של משרד הבריאות.
ראשי התיבות של אמ"ר הינם – אביזרים ומכשירים רפואיים.

רישום בפנקס האמ"ר הינו חיוני גם למי שרוצה לייצר או לשווק את הציוד הרפואי בישראל – ללא הרישום לא ניתן לבצע את השיווק, מכירה וייצור של ציוד רפואי בשטח המדינה.

תהליך רישום בפנקס אישורי אמ"ר הינו הליך בירוקרטי. הרישום מתבצע מול משרד הבריאות באגף בשם אגף אמ"ר, התהליך מסורבל ולא נעים – החל מהצורך בהוכחת אחזקת מסמכים רבים מהיבואן ולשלוח אותם למשרד אמ"ר, לעמוד בנהלים ובדרישות של משרד הבריאות ולעבוד ולתאם את ענייני המיסוי והייבוא.
מהסיבות האלה אנשים רבים בוחרים ללכת בדרך אחרת – לבחור בחברה המלווה ומגישה את הבקשה לרישום בפנקס אמ"ר עבורכם. חברה מומלצת שמגישה עבורכם את אישור אמ"ר היא תרי טאובין. עם ניסיון רב בעולם הייבוא והרישום של מכשור וציוד רפואי לצד עבודה שוטפת מול הגופים הרלוונטיים, תרי טאובין היא החברה המובילה והטובה ביותר בשוק היום.

מעבר לצורך ברישום בפנקס אמ"ר יש צורך לקבל היתר מכירה והפצה של ציוד רפואי בארץ, המשרד הרושם את הציוד בפנקס אמ"ר הוא גם זה שמעניק את ההיתר. ישנם שני סוגי היתרים כאשר אחד מהם הינו אישור חד פעמי והשני הינו אישור תקופתי.

אם אתם מתעניינים בלדעת יותר ולהבין את ההליך והדקויות הקטנות אנחנו ממליצים לכם לפנות לתרי טאובין אשר ידעו להכווין אתכם ולפשט הליך בירוקרטי מסובך.

אהבתם את הכתבה? >> amazing.org.il

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:

אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

לימודים וקריירה

כתיבת עבודה סמינריונית בסדר דין פלילי באוניברסיטת בר אילן 

אוניברסיטת בר-אילן זו אוניברסיטת מחקר ציבורית בישראל, הממוקמת ברמת גן. היא נוסדה בשנת 1955, והיא קרויה על שם המייסד – הרב מאיר בן-אילן. כיום מדובר באחד ממוסדות הלימוד המובילים בישראל, ואף מדובר באוניברסיטה המדורגת באופן עקבי במיטב מוסדות הלימוד העולמיים. באוניברסיטה יש כ-12 פקולטות, ביניהן ניתן למנות את הפקולטה למשפטים על שם יעקב הרצוג. 

קרא עוד »
Medical malpractice, personal injury lawyer. Health and Law concept, overhead
עריכת דין ומשפטים

רשלנות רפואית תסמונת X שבור

תסמונת ה-X השביר היא הפרעה גנטית הגורמת למוגבלות אינטלקטואלית ולבעיות למידה. זהו הגורם הידוע ביותר של גנים בודדים לאוטיזם. אנשי מקצוע רפואיים נדרשים לידע ברמה

קרא עוד »
עריכת דין ומשפטים

קבלת אזרחות ישראלית לזרים- זה אפשרי

הבסיס החוקתי לקבלת אזרחות בישראל נוסח במסגרת חוק האזרחות. במהלך השנים שחלפו חלו שינויים בחוק ובהגדרות השונות. חרף השינויים, הליך קבלת אזרחות ישראלית יכול להיות

קרא עוד »
דילוג לתוכן