קופות חולים בכלל, לאומית בפרט ומה שביניהם

תוכן עניינים
יעל גולדמן

עורכת תוכן ראשית

בישראל קיימות כמה וכמה קופות חולים אשר כל אחת מציעה למבוטחיה שירותים וביטוחים משלימים לפי מה שהן יכולות לספק. כאשר נאלצים לבחור אחת מקופות החולים חשוב לזכור לקחת בחשבון את הפרמטר החשוב שלפעמים נוטים לשכוח – מה היחס האישי שנקבל בהרשמה לאחת מקופות החולים הללו, ואיך הן יעזרו לנו לשמור על הבריאות שלנו בצורה הטובה ביותר? 

מה המסרים והעקרונות של קופת חולים לאומית?
כל קופות החולים בארץ יודעות שכאשר מדובר ברפואה ובשירותי בריאות, המרכיב המרכזי שמשנה (אחרי המקצועיות של הצוות הרפואי כמובן) הוא היחס האישי שהמבוטחים שלהם מקבלים לאורך הזמן. עוד משחר הקמתה, קופת חולים לאומית הייתה עסוקה בלקדם שירותי בריאות ודוגלת בלשמור על בריאותם של עמיתיה ומבוטחיה על מנת שלמעשה בכלל לא יצטרכו להשתמש בשירותים שלהם, אך גם כשכן יצטרכו להשתמש בהם, ידעו כי הם מקבלים את שירותי הרפואה המקצועיים והמתקדמים ביותר שניתן להציע. ייחודה של קופת חולים לאומית לעומת קופות חולים אחרות טמונה בזכות הבחירה שכל מבוטח מקבל, החל בבחירה בקופה עצמה ועד לבחירת השירותים הרפואיים שהוא בוחר לעצמו. היחודיות זו שחרוטה על דגלה של קופת חולים לאומית נשמרת עד היום, ובתקווה שתישמר גם לשנים ארוכות נוספות.
קופות חולים רבות אוהבות להשתמש במילה "חבר" ולא "מבוטח", אך במקרה זה, לאומית איננה מקלה ראש ובוחרת כל פעם מחדש ליצור יחס אישי וקרוב עם עמיתי הקופה ואף בחרו בגאון את הסלוגן – "לאומית – לנו זה אכפת!". שירותי הבריאות שלאומית מציעה פתוח לכל אדם באשר הוא שירצה לבחור בה, וכל אדם יקבל את השירו המתקדם והאכפתי ביותר, לא משנה מי הוא ומהיכן הוא מגיע. 

מה חשוב שתדעו על קופת חולים לאומית? 

על מנת לבחור בשירותי הבריאות המתאימים לכם ביותר, עליכם לעשות הבחנה בין קופות החולים השונות שיש בארץ ולהבין מי נכונה להיסטוריה הרפואית שלכם ולצרכים הרפואיים שלכם כיום. על מנת לבחור בצורה שלמה בקופת חולים לאומית, חשוב שתדעו כמה דברים: 

  • לאומית מחויבת להעניק לכל עמיתיה את השירות הטוב ביותר שאפשר, עם הציוד המתקדם ביותר, רופאים מומחים והשירותים המתקדמים ביותר שקיימים בשוק קופות החולים של ימינו. 
  • לאומית שמה במקום הראשון את היחס האישי שחבריה צריכים לקבל. ולשם כך קיים פיקוח נרחב על השירות שמקבלים המבוטחים ועל רמת שביעות הרצון של כל אחד ואחד מהם. 
  • רק לאומית יכולה לתת לעמיתי הקופה את הזכות לבחור את הטיפול הרפואי שלו באופן מלא – כל אחד יוכל לבחור את בית החולים שהוא רוצה,את המומחה או המנתח ואת מי שיחווה חוות דעת שנייה. קופות חולים אחרות אינן מאפשרות את חופש הבחירה לכל אדם ולעיתים נאלצות לספק שירות על פי אילוצי מערכת. בזה מככבת יחודה של לאומית. 

לסיכום, קופות חולים בארץ מציעות כל אחת את יחודה שלה ואת שירותי הבריאות הטובים ביותר שהיא יכולה להציע לחבריה. אך בלאומית, ההבטחות של קופות החולים השונות הפכו למציאות, כך שבשילוב של ציוד חדשני ומומחיות בתחומי הרפואה עם הבנת החשיבות ביחס אישי וקרוב לכל מבוטח, אפשר לקבל את החוויה הטובה ביותר שאפשר לצפות מקופת חולים, ולהיות בטוחים שיש מי ששומר על הבריאות שלנו, ודואג לכך שנצטרך להגיע אליהם כמה שפחות. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:

אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

כושר ובריאות

הדרכה שלב אחר שלב לטיפול בשפיכה מוקדמת באמצעות in2: כל מה שצריך לדעת

אנשים רבים מכל רחבי העולם נאלצים להתמודד עם קושי בקיום יחסי מין בשל שפיכה מוקדמת. שפיכה מוקדמת היא מציאות בה ישנו קושי לשלוט במועד השפיכה, ובתזמון בו היא תתרחש. כתוצאה מכך, קשה ליהנות מאקט מיני ארוך וממושך בשל הגעה מהירה לאורגזמה. עד היום גברים היו נאלצים להשתמש בתרופות או להימנע מאקטים מיניים בשל כך. התרופות אומנם הצליחו לעכב את השפיכה, אך ההשפעה שלהם נפרסת על פני זמן רב. כיום עומדת לרשותכם אחד מהפתרונות האולטימטיביים לשפיכה מוקדמת – מכשיר in2. מכשיר רפואי ייחודי שהביא איתו בשורה עבור גברים הסובלים משפיכה מוקדמת.

קרא עוד »
כושר ובריאות

פסיכותרפיסט: הכלי המרכזי לריפוי נפשי

העולם המודרני מאופיין בקצב חיים מהיר ולחצים אינסופיים. העבודה, המשפחה, הלימודים והאינטראקציות החברתיות יוצרים עומס נפשי שעלול לגרום לתחושות של מתח וחרדה. הטכנולוגיה המתקדמת, שהפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו, תורמת גם היא לעומס הנפשי על ידי יצירת זמינות מתמדת והעדר זמן פנוי. אנשים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם מצבים נפשיים מאתגרים כמו דיכאון, חרדה, והפרעות נוספות אשר משפיעות על איכות חייהם.

קרא עוד »
כושר ובריאות

תמיכה נפשית נגישה בעקבות ה-7 באוקטובר: טיפולים מוזלים לקהילה הפגועה

האירועים הטראומטיים שהתרחשו ב-7 באוקטובר השאירו חותם כבד על תושבי ארץ ישראל. האלימות הקשה והפיגועים שחווה עמנו, גרמו לסבל נפשי ופסיכולוגי רב, ויצרו צורך מיידי בעזרה בהתמודדות עם הסבל ובהצעת תמיכה פסיכולוגית לנפגעים.

קרא עוד »
כושר ובריאות

מבט מקיף על אין אונות: הבנה, אבחון ואפשרויות טיפול

"אין אונות" הוא מונח רפואי המתייחס למצב בו יש קושי או אי-יכולת להשיג או לשמור על זקפה מספיקה לקיום יחסי מין. זהו תסמין שכיח, שמשפיע על גברים בכל הגילאים, אך נפוץ יותר בקרב גברים מבוגרים. מה הגורמים לה? כמה היא שכיחה? ואיך אפשר לטפל בה? אנחנו כאן כדי לענות על הכל:

קרא עוד »
כושר ובריאות

ניתוח בלוטת התריס

בלוטת התריס היא בלוטה אנדוקרינית קטנה בצורת פרפר הממוקמת בחלק הקדמי של הצוואר, מתחת לגרון ומעל עצם הבריח. היא מורכבת משתי אונות המחוברות ביניהן על ידי צינורית.

קרא עוד »
דילוג לתוכן