קוסמטיקאית – למה כדאי ללכת ולא לעשות טיפולים ביתיים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

אנחנו חיים בעולם שהמדריכים באינטרנט, זמינות מוצרים רבים ורצון לחסוך כסף הובילו אותנו לנסות לעשות המון דברים בעצמנו, משיפוץ או עיצוב מחדש של הבית עד לטיפולי קוסמטיקה שבעבר נחשבו למותרות.
אז למרות שייתכן שלטווח הקצר נחסוך כסף אם נעשה טיפולים בעצמנו אנו ממליצים לוותר על חיסכון בתחום הזה מכמה סיבות.

אז דבר ראשון והברור ביותר הוא מומחיות, אסור לנו לצאת מנקודת הנחה שמסיבה שקראנו או למדנו קצת על תחום הקוסמטיקה אנחנו יכולים לבצע לעצמנו אבחון בעיות, טיפול והתאמה של תכשירים.
הניסיון והלימודים שקוסמטיקאיות עוברות מבטיחות שהן יתנו שירות מקצועי ואמין והן ידעו מה יהיה הכי טוב לכל לקוחה ולקוחה בנפרד.

בנוסף, עולם הטיפוח כיום עמוס בתכשירים, מוצרים ואביזרים שאם לא נתאים אותם נכון במקרה הטוב נשתמש במשהו שאנחנו לא בהכרח צריכים אבל הוא ממותג היטב ונמכר טוב ובמקרה הרע נזיק עוד יותר לעורנו.
לכן, חשוב לתת לקוסמטיקאית לבצע אבחון לעור שלנו ולהתאים את התכשירים והאביזרים שהכי מתאימים אישית לנו ובנוסף לרכוש ממנה את תכשירים אלו שכן אולי הם יעלו מעט יותר מאשר באינטרנט אבל נוכל להיות סמוכים ובטוחים באיכות ובמקוריות של המוצר.

יתרון נוסף שיש לקוסמטיקאיות הוא הניסיון הרב שצברו במהלך השנים בטיפולים של נשים במצבים שונים וככל הנראה ידעו מה מותר ואסור בתחומים שלנו, כחובבנים, אין ידע בנושא.
לדוגמה לאישה הרה או מניקה אסור להשתמש ברטינול – תכשיר נפוץ מאוד נגד קמטים והוא חודר למערכת הדם שלנו או לחילופין לא נעשה טיפולי לייזר (ככלל אנו ממליצים ללכת לאחת מהרשתות הגדולות כמו אמריקן לייזר) במידה והוא נוטל אנטיביוטיקה לאורך זמן.

כיום, ענף הקוסמטיקה נמצא בהתפתחות מתמדת וכולל התמחויות ותחומים שונים וככל הנראה שאותה קוסמטיקאית תדע לתת מענה ושירות לכמה סוגי טיפולים ותחומים.
בין אם מדובר על להתאים את הטיפול הטוב ביותר בתחום אחד או לטפל בכמה תחומים כמו טיפול פנים, ציפורניים, פדיקור מניקור, אנטי אייג'ינג וכו', אלו הם יתרונות ברורים שאנחנו פשוט לא נוכל לעשות בעצמנו בבית.

אז על מה להסתכל כשאת מגיעה לקוסמטיקאית חדשה?
חשוב להבין שהתהליך שתעברי איתה יהיה אינטימי, נפשי ופיזי, לכן קליניקות שמשתמשות במכשירים חד פעמיים כשניתן וכשלא מנקה ומחטא את המכשירים הם תנאי הכרחי לבחירה שלך.
חוץ מההיגיינה, התחושה האישית חשובה לא פחות, עלייך להרגיש שהקוסמטיקאית נעימה סובלנית ודיסקרטית כדי שתוכלי להרים בנוח להיחשף אליה.

פעמים רבות תהליכים קוסמטיים דומים להתליכים רפואיים ולכן חשוב למצוא את הקוסמטיקאית הנכונה לך ולהישאר איתה לאורך זמן, כך גם תוכל להכיר את הגוף והעור שלך טוב יותר ולאורך זמן להתאים טיפולים אליו וגם הביטחון ותחושה נעימה לפני טיפול יגיעו עם הזמן.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:
אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

עריכת דין ומשפטים

רשלנות רפואית באבחון סרטן

האם אתם או מישהו שאתה אוהב נפגע בגלל אבחון שגוי של סרטן? חשוב להבין את הזכויות המשפטיות והאפשרויות שלכם לקבלת פיצויים אבחון מוקדם של סרטן

קרא עוד »
דילוג לתוכן