על שלושה צלמים שלא נותנים לסרט להיגמר

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

אם אתם בעלי עסק שרוצים לשווק אותו כמו שצריך, כדאי לכם להכיר את שלושה צלמים, בית להפקות צילום. הצלמים של החברה לא יתנו לסרט שלכם להיות פחות ממושלם. אם תרצו וידאו של תדמית או הסבר על מוצר שיש לכם, סיוע שלהם יביא לכם תוצאות מהממות. על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם. 

מי הם שלושה צלמים?

החברה הנקראת שלושה צלמים בית להפקות, הוקמה לפני 20 שנה לערך, בה עובדים בוגרי בצלאל. החברה מסייעת בהפקה וצילום של סרטים המיועדים לשיווק עסקי, מצלמים וידאו תדמית לחברה כולה ולמוצר ספציפי שהיא מציעה לשוק. לחברה ציוד מקצועי ומשוכלל שיכול לתת את התוצאות הטובות ביותר. 

כדאי לדעת כי החברה מספקת תוכן של וידאו גם עבור נענע 10, ערוץ 10, רשת, קשת ועוד. כך ניתן לראות כי החברה נותנת מענה רחב ומקצועי ואפשר לסמוך על השירות הטוב שנותנים.

בחלק של וידאו תדמית החברה מציעה סרטונים שיעזרו לכם לקדם מכירות ולקדם את בית העסק שלכם. וידאו מעניין, יצירתי שיכול למשוך לקוחות פוטנציאלים ולשמר ישנים. החברה עוזרת לכם לבנות את הרעיון, להבין מה המטרה של הוידאו, מי הם קהל היעד וכן מכינה את הוידאו ברמה שאפשר להוציא אותו לשוק. 

כאשר את הוידאו אפשר לעשות כמו וידאו של אנימציה הכולל סרטונים וקטנים מונפשים או חצי מונפשים, חלק בדו ממד וחלקם אף בתלת ממד.

צילומים נוספים

בנוסף לצילומי תדמית של חברה ומוצר שהיא מציעה, החברה מסייעת גם בצילום של אירועי חברה, כמו הרצאות וכנסים. כמו כן, בנוסף לוידאו שלושה צלמים נותנים שירות גם של צילום סטילס, בהם נכללים צילומי תדמית, צילומי אדריכלות, פורטרטים ועוד.

בסיכומו של דבר

שלושה צלמים היא חברת צילום שיכולה לתת שירות עבור בתי עסק וחברות, בעיקר בחלק של השיווק העסקי. החברה מציעה וידאו של תדמית שיכול להיות עם הנפשות, תלת ודו מימד. כמו כן, החברה מצלמת אירועי חברה וכנסים וכן, יש אפשרות לקבל מימנה שירות של צילומי סטילס ולא רק וידאו. בהם נכללים צילום תדמית, פורטרטים, צילומי אדריכלות ועוד.  

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:
אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

כלכלה ועסקים

מדריך לרכישת רכב יד שנייה

מחפשים לרכוש רכב יד שנייה? גם אם אתם בטוחים שמצאתם בדיוק את הרכב שאתם רוצים, בתנאים מעולים, חשוב תמיד להיות מאוד זהירים. הכנו לכם מדריך

קרא עוד »
דילוג לתוכן