מרגישה שחסר ללוק שלך עוד פוש קטן? התכשיטים הקטנים שיוצרים את ההבדל הגדול

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

שמלה שחורה ועקבים קטנים זהו שילוב קליל ביותר שמביא ללוק מנצח. אבל זה לא מספיק, שילוב קליל שכזה דורש תוספת של תכשיטים. בגלל שמדובר בשילוב קליל, ניתן להוסיף אליו תכשיטי זהב או כסף. אבל אין זה מספיק לדעת שאפשר לשלב תכשיטים כמו עגילים או שרשראות, צריך לדעת את הכללים הנכונים לשילוב של התכשיטים הללו ללוק קליל, מנצח שיוצר הבדל גדול. בשורות הבאות תוכלי לקרוא על השילוב המושלם של תכשיטים קטנים שיביא להשלמת הלוק שלך.

תשימי לב לעיקרון המינימליזם - תשלבי תכשיט אחד בכל פעם 

כדי שתוכלי להשלים את הלוק הסופי שלך, את לא צריכה להתאמץ יותר מידי. ברוב המקרים מספיק לבחור בתכשיט אחד מתוך הקטגוריות הבאות:

  • עגילים
  • שרשראות
  • צמידים

כלומר, אם בחרת לשלב עגילים, מספיק לבחור בזוג עגילים אחד ולא לשלב אתו גם צמיד ושרשרת. מינימליזם זו מילת המפתח. חשוב שתדעי שכשמדובר בטבעות, הסיפור אחר לגמרי. טבעות ניתן ורצוי לשלב כמה שיותר, אך חשוב שתשימי לב שהשילוב בין הטבעות מתאים ושאת לא מגזימה.

בחרת בסט? אל תשלבי תכשיטי זהב עם כסף

אם בכל זאת את בוחרת לענוד סט של תכשיטים שכולל למשל עגילים, שרשרת וצמיד תואמים, כדאי שתשימי שמדובר בסט שכולל תכשיטי זהב בלבד או תכשיטי כסף בלבד. עדיף להימנע מלוק שכולל שילוב בין השניים.
ברוב המקרים, הסטים הקנויים כוללים שרשראות או עגילים מאותו החומר (כלומר, או מזהב או מכסף). אך לעיתים, יש מי שבוחרות לשלב כמה תכשיטים לסט משל עצמן, ובמצב שכזה, ראוי להימנע מהשילוב שעשוי להיראות לא תואם ולהרוס לך את הלוק.

  1. תשימי לב שיש לך תמיד תכשיט אחד שנקנה תוך עיצוב אישי

כלל מספר אחת שכל אישה באשר היא צריכה ליישם הוא – קנייה של תכשיט אצל מעצב או מעצבת תכשיטים.
מדובר בעגילים למשל שהוכנו במיוחד עבורך תוך עיצוב אישי שאת בחרת בקפידה, או שרשראות עם תליון מיוחד שאת בחרת וכו'.
תכשיט בעיצוב אישי תמיד משדרג את הלוק. לעיתים ניתן לשלב אותו עם תכשיטים נוספים ולעיתים, מדובר בתכשיט בעל נוכחות עוצמתית, כך שעדיף שלא לשלב אותו עם תכשיט נוסף. עד כאן 3 הטיפים שלנו שיעזרו לך להשלים כל לוק ולהביא למראה מנצח.

אז מה אנחנו ממליצים?

אנו מציעים לך לגשת לתיבת התכשיטים שלך ולערוך מיון בין התכשיטים. תחילה, תערכי מיון בין תכשיטי כסף לתכשיטי זהב. לאחר מכן, תמייני את התכשיטים לפי סוגים. שרשראות במקום אחד, צמידים במקום אחר וכך הלאה. כך יהיה לך יותר נוח ונגיש למצוא את התכשיטים שמתאימים לך לכל לוק. ייחסך ממך לערוך חיפוש מקיף בין שלל התכשיטים בכל פעם שתמהרי לצאת מהבית.

אז איפה ניתן לרכוש תכשיטים שעומדים ברף שלנו? אנו ממליצים על האתר של מגנוליה – תכשיטים מהממים במחיר מאוד נוח, כולל תכשיטים בעיצוב אישי.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:
אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

עריכת דין ומשפטים

רשלנות רפואית באבחון סרטן

האם אתם או מישהו שאתה אוהב נפגע בגלל אבחון שגוי של סרטן? חשוב להבין את הזכויות המשפטיות והאפשרויות שלכם לקבלת פיצויים אבחון מוקדם של סרטן

קרא עוד »
דילוג לתוכן