מעבר דירה עם מנוף

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

מה הוא בעצם מעבר דירה עם מנוף?

מעבר דירה עם מנוף, הוא סיטואציה שרוב האנשים נתקלים בה לפחות פעם אחת בחייהם בדרך כלל. מאחר ומעבר דירה גם מצריך מאתנו להעביר את שלל הרהיטים שלנו, גדולים וקטנים ככל שיהיו, לדירה אחרת – ההובלה פעמים רבות תסתבך, ולא תתאפשר ללא מנוף.

מתי נצטרך מעבר דירה עם מנוף?

המקרים הנפוצים בהם נצטרך מנוף בעת מעבר דירה הם מקרים בהם אנחנו גרים בקומה גבוהה ולא ניתן לסחוב רהיטים במדרגות או במעלית מאחר והם כבדים או שהמעלית לא פועלת – וכן כאשר הרהיטים פשוט גדולים מדי למעבר ידני ולא ניתנים לפירוק לחלקים קטנים יותר, וכל מה שנותר הוא להוציא ואתם דרך המרפסת למשל, בעזרת מנוף.

איך נדע אם אנחנו זקוקים למנוף? למי כדאי לפנות?

השלב הראשון במעבר דירה, הוא ליצור קשר עם חברת הובלה, או למדוד ולבדוק בעצמנו שאכן כל הרהיטים שלנו מתפרקים לחלקים קטנים יותר או נמצאים בדיוק בגודל המתאים להורדה שלהם במדרגות או במעלית, וליציאה מפתח הבית הצר. במידה ואנחנו או חברת ההובלה, רואים כי ישנם פריטים בעייתיים שאי אפשר להוריד ולהוציא מהבית באופן ידני – יש צורך בחשיבה על פתרונות אחרים, כמו מנוף, פתרון שכל חברת הובלה מתמצאת ותסייע לכם עמם תחת התעריף המקובל.

לעוד תכנים שלא כדאי לפספס>>super.org.il

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:
אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

עריכת דין ומשפטים

רשלנות רפואית באבחון סרטן

האם אתם או מישהו שאתה אוהב נפגע בגלל אבחון שגוי של סרטן? חשוב להבין את הזכויות המשפטיות והאפשרויות שלכם לקבלת פיצויים אבחון מוקדם של סרטן

קרא עוד »
דילוג לתוכן