מה גברים מעדיפים: נשים בלוק טבעי או מראה מטופח?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

אם היית מוצאת מנורה ובתוכה היה ג'יני שיכול להגשים לך כל משאלה, מה היית מבקשת?
אנחנו היינו רוצות לשמוע מה גברים חושבים, מה עובר להם בראש. כדי שנוכל לקבל מידע על שני עניינים חשובים ביותר:
קודם כל, אנחנו רוצות להבין אחת ולתמיד למה אנחנו, שני המינים, כל כך שונים. שנית כל, אנחנו רוצות לדעת אם הגבר שלנו מתחבר יותר למראה שלנו ללא איפור או שהוא מתחבר יותר למראה המטופח שכולל כמה שכבות של פודרה, מייק אפ וסומק. עד שנמצא ג'יני שיספק לנו את התשובות, יצאנו לרחוב ושאלנו גברים אקראיים מה הם מעדיפים: נשים בלוק טבעי או בעלות מראה מטופח. רוצות לדעת מה הממצאים? כדאי שתקראו את השורות הבאות.

20% מהגברים בחרו שלא לענות על השאלה

רגע לפני שיצאנו לרחוב כדי לשמוע את התשובות לשאלה שלשמה התכנסנו, החלטנו שאנחנו שואלות מספר מסוים של גברים. לצורך העניין, 40. למה דווקא 40? סתם, פשוט כי בא לנו.
הופתענו לראות ש-20% מהגברים נענו לבקשתנו, נעצרו באמצע הרחוב והקשיבו לשאלה שלנו, אבל רגע אחרי שסיימנו לשאול, הם פשוט הפנו את הגב וטענו שהם ממהרים.
הסיבה לכך לא ברורה, אבל חשוב שתדעו שהיו לא מעט גברים שבחרו שלא להתעסק בענייני מייק אפ או סומק. אז יכול להיות שהנושא בכלל לא מעניין אותם והם מעדיפים נשים בלוק טבעי, אבל אין לנו הוכחות לכך.

גבר בלוק טבעי יעדיף להיות עם אישה ללא איפור

תודות לגברברים שנעצרו ונענו לשאלה שלנו, אנחנו יודעות שיש גברים שאוהבים את הלוק הטבעי בעצמם. הם מתלבשים "זרוק" ולא מעניין אותם אם האישה שלהם מורחת צבע על הגבות או משתמשת בדבר האבקתי הזה (פודרה) לפני כל יציאה מהבית. למקרה שתהיתן, זהו הניסוח שלהם.
כך שאם את לא מתחברת למריחת קונסילר, טפיחות של סומק על הלחיים או כל דבר שקשור לאיפור, את צריכה למצוא את החצי השני שלך שמחפש אישה עם לוק טבעי.

גבר מטופח יעדיף להיות עם אישה מאופרת

אנחנו מבקשות להודות שוב לגברים האדיבים שבחרו לעצור לרגע ולהקדיש ככמה רגעים מזמנם כדי שאנחנו הנשים, נוכל לדעת אחת ולתמיד – מה הם מעדיפים. גברים יקרים, דעו שבזכותכם, לא מעט נשים ימשיכו לקום מידי בוקר כשעה או יותר לפני העבודה כדי למרוח מייק אפ, לתלוש את השערות השוררות בגבות או לסרק ריסים, פשוט כי הן יודעות שאי שם, מחכה להן גבר מטופח שרק רוצה אישה מטופחת. סתם נו, ברור שאנחנו לא מתאפרות מהסיבה הזו, אבל טוב לדעת שמחכה לנו גבר מטופח. הרי כל אישה שמטפחת את עצמה ובוחרת באיפור בכל בוקר מחדש, רוצה שיהיה כה גבר מטופח.

ההמלצות שלנו!

אני ממליצה על האתר Kiko Milano לרכישה של מוצרי איפור, ביוטי וקוספטיקה. Kiko Milano הוא מותג איטלקי עם סניפים בפריסה בינלאומית עם מספר חנויות גם בישראל! באתר יש ממש הכל… איפור, טיפוח, וכל הזמן עולים מוצרים חדשים. בקיצור – חוויה של ממש 🙂

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:
אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

עריכת דין ומשפטים

רשלנות רפואית באבחון סרטן

האם אתם או מישהו שאתה אוהב נפגע בגלל אבחון שגוי של סרטן? חשוב להבין את הזכויות המשפטיות והאפשרויות שלכם לקבלת פיצויים אבחון מוקדם של סרטן

קרא עוד »
דילוג לתוכן