מדוע מומלץ לתבוע את חברת הביטוח באמצעות עורך דין לאחר תאונה?

תוכן עניינים
יעל גולדמן

עורכת תוכן ראשית

כל אחד מאיתנו מצפה מחברת הביטוח להתייצב לצידו בשעת מצוקה. הרי זוהי הסיבה שבגללה החלטתם בסופו של יום לעשות את הביטוח. אך המציאות היא שחברות הביטוח לעיתים דוחה את הכיסוי הביטוחי מסיבות רבות ומגוונות . עורך דין לתביעות ביטוח הוא האיש הנכון שיכול לסייע לכם להשיג את מבוקשכם. מדוע אתם צריכים לתבוע את חברת הביטוח שלכם רק עם עורך דין?

עורך דין יודע מה מגיע לכם

באופן טבעי אתם לא בדיוק תדעו אילו זכויות שונות מגיעות לכם לאחר תאונה. חברת הביטוח מצידה יכולה לנצל את הסיטואציה הזאת על מנת לגרום לכם להסתפק במועט. אתם מבחינתכם יכולים לחשוב כי מה שחברת הביטוח נותנת לכם זה בדיוק מה שמגיע לכם. עורך דין מנוסה הוא האיש שיודע בדיוק מה מגיע לכם מתוקף החוק במדינת ישראל. לעיתים קרובות יהיה מגיע לכם הרבה יותר ממה שחברת הביטוח מוכנה לתת לכם הלכה למעשה.

אין צורך להתעסק עם בירוקרטיה

אחת מהבעיות של לא מעט אנשים שרוצים לתבוע את חברת הביטוח היא הבירוקרטיה. כמו כל דבר במדינת ישראל, גם כאן תוכלו להתמודד עם הליכים בירוקרטיים מעייפים במיוחד. בכל פעם תמצאו אתכם נאלצים למלא עוד מסמך כזה או אחר שרק ירחיק אתכם מקבלת התביעה. עורך דין מנוסה יחסוך לכם את ההתעסקות עם כל ההליכים הבירוקרטיים המעייפים. הוא יהיה זה שיסייע לכם למלא את כל המסמכים השונים בצורה הכי פשוטה שיש.

יש מי שעומד מאחוריכם

אחרי תאונה גם ככה תהיו מאוד מבולבלים ואולי אפילו חסרי ביטחון. אתם צריכים לדעת כי יש מי שעומד מאחוריכם על מנת שתקבלו את אשר מגיע לכם. עורך דין מנוסה הוא האיש שיעשה כל מה שאפשר על מנת שתוכלו להיות רגועים לחלוטין. הוא יספק לכם מענה לכל שאלה, ויכין אתכם בצורה הכי טובה שיש לקראת מה שהולך לקרות. כך תדעו בדיוק אל תוך מה אתם מכניסים את עצמכם, מבלי שתחושת אי הוודאות תאפיל עליכם.

תרוויחו יותר ממה שחשבתם לעצמכם

יש כאלה שיוצאים מנקודת הנחה כי הפנייה לעורך דין רק תגזול מהם כסף. אך מבחן התוצאה יהיה  המון פעמים שונה בתכלית ממה שנדמה לכם, וההפך במקרה הזה הוא הנכון. הפנייה לעורך דין מנוסה תביא לכך שתקבלו הרבה יותר ממה שנדמה לכם. אותו איש מקצוע ילחם על הפרטים הקטנים בתביעה עד אשר תקבלו את מה שמגיע לכם עד השקל האחרון. אם הייתם מבצעים את ההליך הזה בעצמכם, יכול מאוד להיות כי הייתם מסתפקים בפחות או גורמים נזק לתביעת הביטוח שלכם . קרא יותר על מנת להבין כיצד עורך דין יכול לסייע לך בתביעת חברת הביטוח לאחר תאונה.   

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:

אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

לימודים וקריירה

כתיבת עבודה סמינריונית בסדר דין פלילי באוניברסיטת בר אילן 

אוניברסיטת בר-אילן זו אוניברסיטת מחקר ציבורית בישראל, הממוקמת ברמת גן. היא נוסדה בשנת 1955, והיא קרויה על שם המייסד – הרב מאיר בן-אילן. כיום מדובר באחד ממוסדות הלימוד המובילים בישראל, ואף מדובר באוניברסיטה המדורגת באופן עקבי במיטב מוסדות הלימוד העולמיים. באוניברסיטה יש כ-12 פקולטות, ביניהן ניתן למנות את הפקולטה למשפטים על שם יעקב הרצוג. 

קרא עוד »
Medical malpractice, personal injury lawyer. Health and Law concept, overhead
עריכת דין ומשפטים

רשלנות רפואית תסמונת X שבור

תסמונת ה-X השביר היא הפרעה גנטית הגורמת למוגבלות אינטלקטואלית ולבעיות למידה. זהו הגורם הידוע ביותר של גנים בודדים לאוטיזם. אנשי מקצוע רפואיים נדרשים לידע ברמה

קרא עוד »
עריכת דין ומשפטים

קבלת אזרחות ישראלית לזרים- זה אפשרי

הבסיס החוקתי לקבלת אזרחות בישראל נוסח במסגרת חוק האזרחות. במהלך השנים שחלפו חלו שינויים בחוק ובהגדרות השונות. חרף השינויים, הליך קבלת אזרחות ישראלית יכול להיות

קרא עוד »
דילוג לתוכן