מדוע מומלץ לתבוע את חברת הביטוח באמצעות עורך דין לאחר תאונה?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

כל אחד מאיתנו מצפה מחברת הביטוח להתייצב לצידו בשעת מצוקה. הרי זוהי הסיבה שבגללה החלטתם בסופו של יום לעשות את הביטוח. אך המציאות היא שחברות הביטוח לעיתים דוחה את הכיסוי הביטוחי מסיבות רבות ומגוונות . עורך דין לתביעות ביטוח הוא האיש הנכון שיכול לסייע לכם להשיג את מבוקשכם. מדוע אתם צריכים לתבוע את חברת הביטוח שלכם רק עם עורך דין?

עורך דין יודע מה מגיע לכם

באופן טבעי אתם לא בדיוק תדעו אילו זכויות שונות מגיעות לכם לאחר תאונה. חברת הביטוח מצידה יכולה לנצל את הסיטואציה הזאת על מנת לגרום לכם להסתפק במועט. אתם מבחינתכם יכולים לחשוב כי מה שחברת הביטוח נותנת לכם זה בדיוק מה שמגיע לכם. עורך דין מנוסה הוא האיש שיודע בדיוק מה מגיע לכם מתוקף החוק במדינת ישראל. לעיתים קרובות יהיה מגיע לכם הרבה יותר ממה שחברת הביטוח מוכנה לתת לכם הלכה למעשה.

אין צורך להתעסק עם בירוקרטיה

אחת מהבעיות של לא מעט אנשים שרוצים לתבוע את חברת הביטוח היא הבירוקרטיה. כמו כל דבר במדינת ישראל, גם כאן תוכלו להתמודד עם הליכים בירוקרטיים מעייפים במיוחד. בכל פעם תמצאו אתכם נאלצים למלא עוד מסמך כזה או אחר שרק ירחיק אתכם מקבלת התביעה. עורך דין מנוסה יחסוך לכם את ההתעסקות עם כל ההליכים הבירוקרטיים המעייפים. הוא יהיה זה שיסייע לכם למלא את כל המסמכים השונים בצורה הכי פשוטה שיש.

יש מי שעומד מאחוריכם

אחרי תאונה גם ככה תהיו מאוד מבולבלים ואולי אפילו חסרי ביטחון. אתם צריכים לדעת כי יש מי שעומד מאחוריכם על מנת שתקבלו את אשר מגיע לכם. עורך דין מנוסה הוא האיש שיעשה כל מה שאפשר על מנת שתוכלו להיות רגועים לחלוטין. הוא יספק לכם מענה לכל שאלה, ויכין אתכם בצורה הכי טובה שיש לקראת מה שהולך לקרות. כך תדעו בדיוק אל תוך מה אתם מכניסים את עצמכם, מבלי שתחושת אי הוודאות תאפיל עליכם.

תרוויחו יותר ממה שחשבתם לעצמכם

יש כאלה שיוצאים מנקודת הנחה כי הפנייה לעורך דין רק תגזול מהם כסף. אך מבחן התוצאה יהיה  המון פעמים שונה בתכלית ממה שנדמה לכם, וההפך במקרה הזה הוא הנכון. הפנייה לעורך דין מנוסה תביא לכך שתקבלו הרבה יותר ממה שנדמה לכם. אותו איש מקצוע ילחם על הפרטים הקטנים בתביעה עד אשר תקבלו את מה שמגיע לכם עד השקל האחרון. אם הייתם מבצעים את ההליך הזה בעצמכם, יכול מאוד להיות כי הייתם מסתפקים בפחות או גורמים נזק לתביעת הביטוח שלכם . קרא יותר על מנת להבין כיצד עורך דין יכול לסייע לך בתביעת חברת הביטוח לאחר תאונה.   

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:
אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

כלכלה ועסקים

מדריך לרכישת רכב יד שנייה

מחפשים לרכוש רכב יד שנייה? גם אם אתם בטוחים שמצאתם בדיוק את הרכב שאתם רוצים, בתנאים מעולים, חשוב תמיד להיות מאוד זהירים. הכנו לכם מדריך

קרא עוד »
דילוג לתוכן