מאוורר תקרה עם שלט

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

כמו כל מכשיר מודרני אחר, מאוורר תקרה אפשר לרכוש עם שלט רחוק שנותן לנו לשלוט על מגוון אפשרויות ההפעלה של המאוורר. אפשרות זאת מומלצת גם מטעמי נוחות וגם מטעמי עיצוב. מאווררי התקרה של ווסטינגהאוס מגיעים עם אפשרות בחירה בין שלט וחוט משיכה וההבדל בין המחירים שלהם יכול לנוע עד 100-200 ₪ למאוורר. 

ההמלצה שלנו היא לרכוש מאורר תקרה עם שלט. זאת אפשרות נוחה וקלה לתפעול של מאוורר תקרה גם אם הוא מותקן בסלון  וגם אם בחדר שינה או חדר אחר. 

מאוורר תקרה עם שלט או חוט משיכה? 

היתרונות של מאוורר תקרה עם שלט על מאוורר עם חוט משיכה הן רבות. שלט נותן לכם נוחות מפנקת להפעיל את המאוורר מבלי הצורך לקום מהספה או המיטה. השלט של מאווררי ווסטינגהאוס למשל הוא מודרני ומשוכלל ולכן מומלץ לכל מי שמחפש לרכוש מאוורר חדש. 

מאוורר תקרה עם חוט משיכה פועל בצורה מכנית ונחשב למיושן יותר ממאוורר עם שלט  ,הוא גם כולל שליטה בהפעלה ומהירות הסיבוב אבל החיסרון הוא שצריך לעמוד על קצות האצבעות כדי להפעיל אותו. 

אם הוא ממוקם בחדר שינה מעל המיטה אז זה יכול להיות ממש לא נוח להפעיל אותו.

איזה אפשרויות יש למאוורר תקרה עם שלט

למאוורר תקרה עם שלט יש הרבה מאוד אפשרויות שאין למאוורר תקרה עם חוט משיכה. קודם כל, אפשר לשלוט על הכיבוי וההדלקה של המאוורר – גם של התאורה וגם של סיבוב הכנפיים. בחלק מהמאווררים אפשר לבחור בין 6 מהירויות סיבוב שונות וכך לקבוע את המהירות האופטימלית לצרכים שלנו. בנוסף לכך, אפשר לשלוט על גוון האור של התאורה: להחליף בין אור צהוב, אור יום ואור לבן.  

יש אפשרות להפעיל את המאוורר על מצב חורף דרך השלט שזה מצב הפעלה גם בימים שקר יותר ובו האוויר החם שעולה למעלה יורד באמצעות פעולת הסיבוב ההפוך.

מחיר של מאוורר תקרה עם שלט

מחיר של מאוורר תקרה עם שלט יכול לעלות כ- 100 עד 200 ₪ יותר ממאוורר עם חוט משיכה. מאוורר תקרה עם שלט כולל רסיבר (מקלט) שנמצא בסמוך למנוע ומקבל פקודות מהשלט. למרות העלות הראשונית הגבוהה יותר אפשר היום למצוא מאווררים עם שלט במחיר נוח של 500 ₪.

למה לרכוש מאוורר תקרה עם שלט

רכישה של מאוורר תקרה עם שלט היא מומלצת לכל מי שרוכש מאוורר חדש… היא נותנת נוחות מפנקת והמון אפשרויות שליטה על התאורה ועל מהירות הסיבוב. בחלק מהמאווררים יש עד 6 מהירויות סיבוב שונות כך שניתן לקבע את המהירות האופטימלית לכל שעה ביום וגם לשינה. 

מאוורר עם שלט רחוק נוח במיוחד כשהוא ממוקם בחדר שינה. אפשר לשים את השלט על השידה ולבצע את כל הפעולות במאוורר ללא הצורך לקום מהמיטה.

לקוח מאתר סאיינט לקת בע"מ
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:
אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

Medical malpractice, personal injury lawyer. Health and Law concept, overhead
עריכת דין ומשפטים

רשלנות רפואית תסמונת X שבור

תסמונת ה-X השביר היא הפרעה גנטית הגורמת למוגבלות אינטלקטואלית ולבעיות למידה. זהו הגורם הידוע ביותר של גנים בודדים לאוטיזם. אנשי מקצוע רפואיים נדרשים לידע ברמה

קרא עוד »
Many Mousetraps On The Wooden Background
הכל לבית

כל הדרכים ללכוד חולדות

גילתם חולדות בבית או בגינה? מכיוון שחולדות מזיקות ומסכנות אתכם – בכל זאת, הן גם עלולות להעביר מחלות וחלקן גם נושכות, קיימת חשיבות גבוהה לפעול

קרא עוד »
דילוג לתוכן