מאווררי תקרה או מזגנים: מה הכי טוב לחדרי השינה?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

יש פה מישהו שלא אוהב לישון? ככה חשבנו.. ובשביל לייצר עבורכם את שנת הלילה המטיבה והעמוקה ביותר עליכם לדאוג לתנאי שינה מעולים. ואנחנו לא מדברים רק על לסגור את הוילון, הכל כאן חשוב! הטמפרטורה, המצעים, המזרן, המיטה.
היינו מדברים על כל הפרמטרים, אבל אנחנו בעד לדבר רק על מה שאנחנו הכי טובים בו:

זה לא אנחנו – הרופאים ממליצים:

כמובן שטמפרטורה של מזגן היא השכיחה ואהובה ביותר. אבל איך אנחנו משלמים על כך בבריאות שלנו? מחקרים מראים שמזגן גורם להתקררויות, שרירים תפוסים, מגביר כאבים (כמו כאבי גב) ופחות בריא לנשימה.
אנחנו לא רוצים לשכנע אף אחד, שכל אחד יבחר מה שהוא הכי אוהב ומתאים לו, אבל שנייה לפני שאתם מחליטים סופית, בואו לשמוע על ההבדלים וההיתרונות של אוורור:

רוח היא דבר טבעי

רוח היא דבר מתפזר, האוורר מדמה משב רוח נעים. כיום יש תכנונים מעולים שמאפשרים פיזור אחיד של הרוח בחלל ומונעים מהרוח להתמקד באיבר או אזור ספציפי לעומת מזגן. 

טרמוסטט מכירים? בואו לשמוע יותר

קור הוא לא אלמנט טבעי באמצע אוגוסט. עם זאת כמעט בלתי אפשרי להעביר את הלילה בלי קירור מסוים, אחרת פשוט נקום מזיעה, לחות וחום.
הקירור הכי טוב לגוף שלנו, בדיוק כמו זה הנמצא במחשב או מכונית הוא אוורר תמידי. אוורור קבוע יוצר תפקוד מדויק של הטרמוסטט ומשרה אווירה נעימה בחלל. 

שמירה על הלחות בגוף

מאווררי תקרה מייבשים רק את החלק החיצוני של הגוף במטרה שלא נזיע בחודשי הקיץ החמים. הרוח שמייצרים המאווררים לא משבשת את האיזון של מערכות הגוף הפנימיות לעומת מיזוג שהוא ידוע באפקט הייבוש הפנימי שהוא יוצר. כאשר אנחנו יבשים העור שלנו נוטה לבעיות והתייבשות. וחבל. 

הרמוניה עם מזג האוויר

המאוורר הרמוני ומשתלב עם מזג האוויר. הרוח מעניקה אשליה כאילו הטמפרטורה נמוכה יותר בכמה מעלות מהמצב הקיים בעוד שהמיזוג יוצר מצבים לא אמיתיים של טמפרטורה. כך שאם אנחנו נכנסים לחלל ממוזג אחרי החום הקיצוני והאוויר הדחוס שבחוץ אנחנו מגדילים את הסיכויים לחלות בצינון ולהתקרר. 

מאווררים או מזגנים

אנחנו חושבים שהבנתם מה העמדה שלנו בנוגע לסוגייה הזו. מאווררים מנצחים בכל הפרמטרים הכי חשובים לבריאות, שינה טובה, אפשרויות מיזוג טבעיות וכו'. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:
אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

עריכת דין ומשפטים

רשלנות רפואית באבחון סרטן

האם אתם או מישהו שאתה אוהב נפגע בגלל אבחון שגוי של סרטן? חשוב להבין את הזכויות המשפטיות והאפשרויות שלכם לקבלת פיצויים אבחון מוקדם של סרטן

קרא עוד »
דילוג לתוכן