למה מומלץ לעשות טיפולים בחומצה היאלרונית?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

כבר שנים שהחומצה ההיאלורונית מחוללת פלאים בעולם היופי והאסתטיקה. נשים רבות אצות וחוזרות אל מכוני היופי בכדי לקבל את הטיפול המיוחל. אז מה כל כך מיוחד בחומצה ההיאלורונית שגורם לכולן להשתגע? 

הזרקת חומצה היאלורונית הוא אחד הטיפולים הקוסמטיים הנפוצים ביותר לאזורי הפנים. ניתן להשתמש בטיפול זה לצורך מילוי קמטים או לצורך נפח במקומות חסרים, למשל עיצוב עצמות לחיים, שפתיים, סנטר וכדומה. החומצה ההיאלורונית היא רב סוכר שמיוצר בגוף באופן טבעי. ניתן לדמות את דרך הפעולה של החומצה לדרך פעולתו של ספוג, החומצה סופחת מים ומייצרת מאלו מרקם ג'לי וכך בונה מחדש את הסחוס. כך, בעת הזרקת החומצה ההיאלורונית בנקודות ספציפיות בפנים, העור הופך למתוח ומוצק יותר ע"י כך שהחומצה ממלאת את הנפח שאבד. מלבד, לעיצוב עצמות לחיים ומראה שפתיים חדשות, לטיפול בחומצה היאלורונית יתרונות רבים.

טיפול בטיחותי

הטיפול בחומצה ההיאלורונית נחשב לבין הבטוחים שיש בשוק, בהשוואה לטיפולים אסתטיים אחרים. ההסתברות לסיבוכים הינו נמוך למדי והסיבוכים שעלולים להופיע לרוב יהיו זמניים, כמו למשל זיהום עורי או פגיעה בחיוניותו. 

העשרת עור הפנים

יותר מכך, איכות העור משתפרת בעקבות הזרקת החומר. מכיוון שהחומר נמצא באופן טבעי בגופנו וממלא תפקידים חשובים בתפקוד גופנו. הזרקת החומצה מעשירה את העור בלחות טבעית ותורמת להתחדשות התאים בעור. בנוסף לכך, אפקט ההזרקה הינו זמני מה שגורם לתהליך להיות הפיך ובר שינוי. לפיכך, עיצוב עצמות הלחיים איננו רק מותרות לצורך שינוי אסתטי אלא בנוסף, יכול לתרום לחיוניות עור הפנים.

שיפור הסחוסים במפרקים

תהליך שחיקת הסחוס הינו תהליך ניווני אשר אופייני לעת זקנה. שחיקת הסחוס נגרמת בעקבות האטה של פעילות התאים אשר אחראים על התחדשות הרקמה של הסחוס ועל יצור החומצה ההיאלורונית. מרבית הקשישים חווים תהליך של שחיקת הסחוס ואף עלולה להופיע בגיל צעיר יותר אצל אוכלוסיות אשר מתמודדות עם עודף משקל או ספורטאים. הזרקת חומצה היאלורונית הינו טיפול יעיל מאוד שעוזר בהקלה על תנועת המפרק.

לסיכום, לטיפול בחומצה היאלורונית יתרונות רבים, הן מבחינה אסתטית והן מבחינה בריאותית. בעיקר לאור העובדה שניתן להשתמש בטיפול זה לצורך פתרון בעיות שונות ומגוונות. לכן, טיפול זה מאוד פופולארי ותפס תאוצה גדולה בשוק בשנים האחרונות. אבל אל תשכחו, חשוב מאוד לבחור מקום איכותי שיטפלו בעור הפנים הרגיש והכל כך חשוב לנו באופן מקצועי. לכן, אנחנו ממליצים על PRP קליניקה עם שירות מדהים ויחס אישי.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:
אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

כלכלה ועסקים

מדריך לרכישת רכב יד שנייה

מחפשים לרכוש רכב יד שנייה? גם אם אתם בטוחים שמצאתם בדיוק את הרכב שאתם רוצים, בתנאים מעולים, חשוב תמיד להיות מאוד זהירים. הכנו לכם מדריך

קרא עוד »
דילוג לתוכן