השוכר לא משלם? כך תפעל כדי לפנות אותו

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

 אם בבעלותכם דירה שאתם משכירים לשוכרים וודאי אתם יודעים שזהו תחום שחשוב לעבוד בו באופן מסודר. יש לוודא שפרטי החוזה עליו השוכרים חתמו מדויקים ושכלל הצדדים מבינים מה מצופה מהם. אך מה קורה כשצצות בעיות וכאשר השוכר מפסיק לשלם? במקרה כזה בו השוכר לא מכבד יותר את כללי החוזה עליו חתם, אין ברירה ויש לבצע פינוי שוכר. במאמר זה יפורט כל המידע לגבי מה עושים כאשר השוכר לא משלם, וכיצד לפעול כדי לפנות אותו.

שוכר שמפסיק לשלם: מה עושים

פינוי שוכר לא חייבת להיות הדרך הראשונה בה תנקטו אם וכאשר השוכר מפסיק לשלם לכם שכר דירה. כדאי קודם לכן לנסות ליצור אתו קשר ואף להגיע באופן פיזי אל הדירה השייכת לכם ובה הוא שוהה, כדי לנסות לפתור את בעיית אי התשלום בדרכי שלום ובניכם, לפני שמערבים גורמים נוספים. אם דרכים אלו לא עוזרות, אם השוכר לא זמין ולא עונה, ולא מסכים בשום פנים ואופן לשלם את שכר הדירה, אין ברירה אלא לעמוד על הזכויות שלכם ולהתחיל את הליך פינוי שוכר. 

פינוי שוכר: כל מה שצריך לדעת

אם הבנתם שאין עם מי לדבר והשוכר שלכם לא מסכים לשלם, אין ברירה אלא לבצע הליך של פינוי שוכר. כדי לוודא שאתם עושים הליך זו מבחינה חוקית כמו שצריך ושהצדק והחוק לצידכם, כדאי לפנות לעורך דין המוסמך לטפל בנושאים אלו. כך תוודאו שאתם פועלים בצורה נכונה וצודקת בכל הקשור להליך פינוי שוכר. אל תרגישו חסרי אונים, עשו זאת בצורה מסודרת ולפי החוק כדי לוודא שאתם עושים זאת כמו שצריך. 

לסיכום

לא תמיד הדברים עוברים באופן חלק כאשר יש שוכרים שמשלמים לכם עבור הדירה שבבעלותכם. לעיתים השוכר עלול להיעלם ולהפסיק לשלם שכר דירה. אם ניסיתם לפנות אליו בדרכי שלום ולא היה מענה מומלץ לפנות לעורך דין מוסמך שיסייע לכם בהליך פינוי שוכר. כדי לוודא שאתם עושים זאת על הצד הטוב ביותר וללא טעויות חשוב לפנות לגורם מקצועי.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:
אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

עריכת דין ומשפטים

רשלנות רפואית באבחון סרטן

האם אתם או מישהו שאתה אוהב נפגע בגלל אבחון שגוי של סרטן? חשוב להבין את הזכויות המשפטיות והאפשרויות שלכם לקבלת פיצויים אבחון מוקדם של סרטן

קרא עוד »
דילוג לתוכן