איך לשמור ולתחזק אופניים שישמרו לאורך זמן

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

איזה טיפים יעזרו לתחזק אופניים לאורך זמן?

לתחזק אופניים לאורך זמן זה להתייחס אליהן בכבוד, לנקות ולחזק אותן, ולהיות ערניים לכל תקלה שמגיחה לחייהן. לפניכם 3 טיפים חשובים שיעזרו לתחזוקה קבועה:

בקרת תיקונים תדירה 

הרבה פעמים בכל הקשור לאופניים שלנו, בקרת תיקונים תדירה ותכופה יכולה להציל אותם מפגמים חמורים ומהתדרדרות של הבעיה. לכן כדאי כל כמה זמן לבדוק את הבלמים, הגלגלים והחריצים בהם, ובמידה ומצאנו איזו תקלה – לטפל בה במהירות נקודתית שלא תתפתח ותוציא את החלק לגמרי משימוש.

ניקיון 

הרבה פעמים הלכלוך, הוא זה שמוציא את גלגלי השיניים או את הצמיגים משימוש, שוחק אותם, נתקע בחלקיהם ולכן כדי להימנע מבעיות מומלץ לשמור על אופניים נקיים וכל כמה זמן לנקות את החלקים שתופסים את הלכלוך בשגרה. כדי לתחזק אופניים באופן מיטבי נצטרך כן לנקות אותם במים וסבון אחרי כל נסיעה מלכלכת וכל כמה ימים.

חיזוקים 

האופניים שלנו עם השנים, נוטות להתחלש מנסיעה לנסיעה, וכך החיבורים שלהן מתרופפים עם הזמן ודרושים לתחזוקה קבועה כדי לתחזק אותן כראוי. מפעם לפעם, כדאי לקחת מפתח אלן ולוודא את החיזוקים של האופניים. הרבה פעמים הברגים משתחררים קצת לאחר כמה ימים או שבועות של נסיעה, וכדאי עבור תחזוקה וודאות ששום חלק לא ייפול ויגרע את המצב, לעבור עם מפתח אלן ולחזק את כל החיבורים הנראים לעין.

רוצים להמשיך לקרוא? >> vikush.co.il

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
אוהבים את התוכן ורוצים לקבל עדכונים בכל פעם שמאמר חדש יעלה לאתר? הרשמו למועדון הדיוור שלנו:
אהבת את הכתבה? מצאתם משהו שצריך לתקן? נשמח לקבל מכם פידבק!

עוד כתבות שבטוח תאהבו!

עריכת דין ומשפטים

רשלנות רפואית באבחון סרטן

האם אתם או מישהו שאתה אוהב נפגע בגלל אבחון שגוי של סרטן? חשוב להבין את הזכויות המשפטיות והאפשרויות שלכם לקבלת פיצויים אבחון מוקדם של סרטן

קרא עוד »
דילוג לתוכן